Hayatınıza değer katan
yaşam alanları tasarlıyoruz

Biz Ona İnşaat’ız...

Bizim işimiz sadece inşaat değil, bizim işimiz hep daha iyiye ulaşmak...

Daha iyi yaşam standartları için, daha iyi bir gelecek için tükenmeyen bir tutku ve sorumlulukla çalışıyoruz...

Modern ve ulaşım aksı gelişmiş lokasyonlarda, yüksek kaliteli, her ayrıntının özveri ile düşünüldüğü, statik analizlerin çok iyi yapıldığı, teknolojinin yaşam alanları ile harmanlandığı butik noktalarda premium projelere imza atıyoruz.

Türkiye’nin en önemli ve hareketli şehirlerinden biri olan Bursa’da on yılı aşkın tecrübemizle ve ilk günkü heyecanımızla sizin için tüm yolların ONA’ya çıkması için çalışıyoruz.

Ona İnşaat Vizyon

Vizyonumuz

Herşey insan için… Yüksek teknoloji alt yapısı ve kalite standartları ile kalıpların dışına çıkan, yaşam standartlarını yükseltirken doğaya ve insana saygılı olmayı öncelik kabul eden, bu değerlere göre yaşanabilir yapılar inşa eden firma olmak.

Misyonumuz

Beklentileri tümüyle karşılayan, ulaşılabilir lüks alanlar tasarlamak, bulunduğu lokasyonda en iyisini sunarak topluma kalıcı değerler katmak.

Ona İnşaat Misyon

Değerlerimiz

En çok değer verdiğimiz şey insan ve bu felsefe ile yola çıkarak her şey insan için diyoruz. Her marka duruşu, pazarlama faaliyetleri ve konumlanma stratejisi bağlamında bir felsefeye dayanmaktadır. Bizde felsefemizi insan üzerine konumlandırıyor, inşa ettiğimiz her bir hanede insan mutluluğuna odaklanmayı en büyük değerimiz olarak görüyoruz.

Ferhat Bakgör

ONA İnşaat Yön. Kur. Bşk.

ONA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Bakgör, lisans eğitimini endüstri mühendisliği üzerine almış, Almanya’da “Otomasyon ve Robotlar” üzerine master yapmıştır. 2004 yılında Türkiye’ye dönüş yapan Bakgör, Bursa’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde iş hayatına başlamıştır. 2013 yılına kadar birçok farklı departmanda görev alarak birçok projeyi hayata geçiren Ferhat Bakgör sektörde önemli bir tecrübe sahibi olmuştur.

Zamanla teknolojiye duyduğu ilgi ve sahip olduğu girişimci ruh, kendisinde inşaat ve bilişimi bir araya getirme arzusu uyandırmıştır. 2013 yılında bu iki sektörü birleştirerek butik lokasyonlarda Premium işlere imza atmak amacıyla; teknoloji ile yaşam alanlarını entegre edebilen, kaliteli, saygın, çevreye duyarlı ve vizyon sahibi inşaat firması ONA İnşaat’ı kurmuştur.

Projelerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bize yazın ya da arayın.

0533 393 63 48